billytalent.wz.cz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
billytalent.wz.cz Forum


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Taky něco o Ianovi ne ???!!

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
Benji
Admin
Benji


Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 11. 05. 07

Taky něco o Ianovi ne ???!! Empty
PříspěvekPředmět: Taky něco o Ianovi ne ???!!   Taky něco o Ianovi ne ???!! Icon_minipostedThu Jun 21, 2007 10:17 pm

Chudák, ani jedno forum o Ianovi nikdo nezaloži no toto Very Happy bounce
Mno tak názory na Iana!
Me se hrozne líbí jeho styl učesu a proste všechno taký originální nekopčí ostatní a nehraje si na nic. Myslím že je to sympaťák
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

Taky něco o Ianovi ne ???!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky něco o Ianovi ne ???!!   Taky něco o Ianovi ne ???!! Icon_minipostedFri Jun 22, 2007 1:32 pm

Ted jsi mi úplně vzal nápad - říkala jsem si - pořád o něm nic Wink Má hezké velké hnědé oči!!! Shocked A krom toho je to genius!!!
Návrat nahoru Goto down
Iva19




Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 12. 06. 07

Taky něco o Ianovi ne ???!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky něco o Ianovi ne ???!!   Taky něco o Ianovi ne ???!! Icon_minipostedSat Jun 23, 2007 5:40 pm

ashdust napsal:
Má hezké velké hnědé oči!!!!!

njn, toho si dycky baba všimne lol! lol! ale máš pravdu Rolling Eyes lol!

jinak....boží účes......skvělej textař.....žeru jeho hlas....asi není nic, co by mi na něm vadilo Suspect lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

Taky něco o Ianovi ne ???!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky něco o Ianovi ne ???!!   Taky něco o Ianovi ne ???!! Icon_minipostedSun Jun 24, 2007 10:13 pm

A teď ještě ta roztomilá fotka v těch brejličkách... Smile Ale jinak se musim přiznat, že když jsem ho viděl poprvé s tim účesem, tak jsem se trochu lekla - přišlo mi to tak trochu nebo spíš dost divný:-) Ale zvykla jsem si Cool
Návrat nahoru Goto down
Romana




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 23. 06. 07

Taky něco o Ianovi ne ???!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky něco o Ianovi ne ???!!   Taky něco o Ianovi ne ???!! Icon_minipostedMon Jun 25, 2007 12:09 pm

No já nevím, ale mně ty jeho vlasy přijdou trochu divný pořád. Hlavně když je má moc dlouhý, tak to vypadá spíš jako beranice. Ale už to k němu prostě patří a jinak je úplně v pořádku. Chtělo by to vidět ho poránu když se probudí, ale to mi (bohužel) nebude dopřáno. Embarassed I love you
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

Taky něco o Ianovi ne ???!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky něco o Ianovi ne ???!!   Taky něco o Ianovi ne ???!! Icon_minipostedTue Jun 26, 2007 11:50 am

mě to divný nepříde:) prostě image afro
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

Taky něco o Ianovi ne ???!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky něco o Ianovi ne ???!!   Taky něco o Ianovi ne ???!! Icon_minipostedWed Jun 27, 2007 11:28 am

[quote="Romana"]No já nevím, ale mně ty jeho vlasy přijdou trochu divný pořád. Hlavně když je má moc dlouhý, tak to vypadá spíš jako beranice.

beranice... Laughing Laughing Laughing taky trochu jak takovej Elvis Laughing

Ale na tom koncertě ten nástup byl monumentální - ta hudba, ty světla a najednou tyčící se Ian...!!!! affraid What a Face
Návrat nahoru Goto down
Romana




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 23. 06. 07

Taky něco o Ianovi ne ???!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky něco o Ianovi ne ???!!   Taky něco o Ianovi ne ???!! Icon_minipostedWed Jun 27, 2007 1:35 pm

ashdust napsal:

Ale na tom koncertě ten nástup byl monumentální - ta hudba, ty světla a najednou tyčící se Ian...!!!! affraid What a Face
Taky něco o Ianovi ne ???!! 378930443_8ce51eda72

Jó, mně se Ian líbí, je to sympaťák a vlasy nejsou všechno. Chová se jako úplně normální kluk (chlap) a to je fajn.
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

Taky něco o Ianovi ne ???!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky něco o Ianovi ne ???!!   Taky něco o Ianovi ne ???!! Icon_minipostedSun Jul 08, 2007 1:10 pm

haha, hezká fotka...tyčící se ian:)
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

Taky něco o Ianovi ne ???!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky něco o Ianovi ne ???!!   Taky něco o Ianovi ne ???!! Icon_minipostedThu Jul 19, 2007 8:20 am



Hmm... Silhouettka:-)
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Taky něco o Ianovi ne ???!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: Taky něco o Ianovi ne ???!!   Taky něco o Ianovi ne ???!! Icon_miniposted

Návrat nahoru Goto down
 
Taky něco o Ianovi ne ???!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» ben :D

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
billytalent.wz.cz Forum :: Billy Talent :: Ian D´Sa-
Přejdi na: