billytalent.wz.cz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
billytalent.wz.cz Forum


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 Koncert v Praze

Goto down 
+3
ashdust
Milis
K8ie
7 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedTue Jun 05, 2007 8:37 am

Tak co líbilo? Suspect
Já byla nadšená, ještě teď nemluvim, jak sem vyřvaná, Ben nebyl falešnej a dobrý pogo bounce
Jak jste na tom vy?
Návrat nahoru Goto down
Milis




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 04. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedWed Jun 06, 2007 7:49 pm

hovno pogo, nikdo si do me nekop affraid a hrali malo Sad
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedThu Jun 07, 2007 9:17 am

2 Milis: hh, záleží kde si stál/a...To my jsme se dokopali hodně s děckama Embarassed
Jinak krátkej byl krutě, až mě nasrali jak Ben furt říkal, těšíte se? jste ready? neměli ty chemiky vůbec pouštět na stage kua Rolling Eyes
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedThu Jun 07, 2007 5:21 pm

Tak to je skoro moje rec, ale trochu jsem se bala , ze budou hrat jeste min pale Ale stale jsem v euforii What a Face Embarassed affraid
Návrat nahoru Goto down
Milis




Poeet p?íspivku : 4
Registration date : 04. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedThu Jun 07, 2007 7:06 pm

sem stal primo veprostred, prede mnou naky rodice, z prava taka strasna fiflena, to bylo desny Very Happy za mnou naka holky co do me furt rejpala flaskou pac sem ji prej skakal na nohy Very Happy... no ste des Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedThu Jun 07, 2007 9:31 pm

No tak to se obavam ze nejeden clovicek za mnou taky okusil mou pevnou obuv... Embarassed Laughing
Návrat nahoru Goto down
lucmo

lucmo


Poeet p?íspivku : 8
Age : 33
Registration date : 15. 05. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: BT   Koncert v Praze Icon_minipostedSat Jun 09, 2007 9:27 am

Tak já jsem byla na koncertě hlavně kvůli MCR.. na ně jsem se strašně těšila, to je kapela, která zaplňuje můj život..
Ale BT byli taky fajn, hodně mě překvapili Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://www.mychemicalromance.unas.cz
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedSat Jun 09, 2007 6:10 pm

já byla taky veprostřed, tak v 10 řadě, frajerky kolem mě sice chvilku měli kecy, ale pak stejně odešli, protože to tam nedávaly:D
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedSun Jun 10, 2007 3:41 pm

lucmo napsal:
Tak já jsem byla na koncertě hlavně kvůli MCR.. na ně jsem se strašně těšila, to je kapela, která zaplňuje můj život..
Ale BT byli taky fajn, hodně mě překvapili Very Happy

Tak to já zas šla rozhodně a jedině na B.T Laughing What a Face alien , ale MCR taky docela dobrý
Návrat nahoru Goto down
lucmo

lucmo


Poeet p?íspivku : 8
Age : 33
Registration date : 15. 05. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: BT   Koncert v Praze Icon_minipostedSun Jun 10, 2007 5:01 pm

Já jsem měla BT před koncertem ráda, ale ne nějak moc a tak.. Po koncertě se to změnilo a poslechnu si je už častěji Very Happy Smile
Návrat nahoru Goto down
http://www.mychemicalromance.unas.cz
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedSun Jun 10, 2007 6:48 pm

lucmo napsal:
Já jsem měla BT před koncertem ráda, ale ne nějak moc a tak.. Po koncertě se to změnilo a poslechnu si je už častěji Very Happy Smile

jo. to hodně lidí Laughing te´d je to samý billy talent, billy talent, ben, ben.)

né, že by mi to vadilo, aspoń bude dřív koncert Very Happy
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedSun Jun 10, 2007 8:24 pm

Tak dneska to máme na den přesně týden od koncertu Laughing Laughing Jak se cítíte? affraid Laughing Laughing Laughing sunny
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedMon Jun 11, 2007 12:22 pm

ashdust napsal:
Tak dneska to máme na den přesně týden od koncertu Laughing Laughing Jak se cítíte? affraid Laughing Laughing Laughing sunny

bych to zopákla Wink
Návrat nahoru Goto down
Benji
Admin
Benji


Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 11. 05. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedMon Jun 11, 2007 4:33 pm

chjo ja sem byl upe nadšenej proste bomba koncik se povedl (hlavne BT).
je mi po nich smutno snad je v 2008 uvidíme zas etentokrát sami <3 Smile
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedMon Jun 11, 2007 4:47 pm

To teda taky doufám. Já se ještě pořád neprobrala Crying or Very sad Sad Vůbec se nemůžu učit... alien alien alien alien
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedTue Jun 12, 2007 9:51 am

já furt koukám fotky z Prahy:D bude to skvělý až tu budou sami, jen doufám, že to nebude plný dvanáctiletých emařek, který se na koncertě zamilovaly do Bena Mad nic proti nim, ale... lol!
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedTue Jun 12, 2007 3:23 pm

Tak tyto pocity sdílím! bounce
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedTue Jun 12, 2007 3:36 pm

i když sledujíce myspace, kde se množí commenty on malých slečen na profilu BT, no nevim No
Návrat nahoru Goto down
Benji
Admin
Benji


Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 11. 05. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedTue Jun 12, 2007 4:14 pm

K8ie napsal:
já furt koukám fotky z Prahy:D bude to skvělý až tu budou sami, jen doufám, že to nebude plný dvanáctiletých emařek, který se na koncertě zamilovaly do Bena Mad nic proti nim, ale... lol!

to jo no ty jsou desný, newa Very Happy simtě 12cky na tom konciku chcipnou :-D
přísný pravidlo "NEDÁVAT NAPÍT DVANÁCTKÁM PŘÍSTÍ ROK"! :-D
ne sranda Smile lol!
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedTue Jun 12, 2007 7:21 pm

símtěm, co by chcípaly, budou křičet aj láf jú béén a čekat až je ostříkne vodou Rolling Eyes nejvíc mě sere, že zaberou první řady a pak omdlívaj scratch
Návrat nahoru Goto down
Iva19




Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 12. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedTue Jun 12, 2007 9:05 pm

každopádně já sem nestíhala, když se kolem třetí hodiny strhl ten křik a všichni k tour busům.......a pak přišla borka s tím, že tam byli "JEN" BT, bych jí dala ranu Evil or Very Mad
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedSat Jun 16, 2007 3:56 pm

Iva19 napsal:
každopádně já sem nestíhala, když se kolem třetí hodiny strhl ten křik a všichni k tour busům.......a pak přišla borka s tím, že tam byli "JEN" BT, bych jí dala ranu Evil or Very Mad

A před koncertem zas se tam nějaký cpaly šíleně dopředu a prej: "Teď jen nevim co tady budu dělat celou tu dobu co budou hrát Talenti." confused Mad

Ale to vyprávějte co bylo s tourbusama Laughing bounce
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedSun Jun 17, 2007 1:25 pm

ashdust napsal:


Ale to vyprávějte co bylo s tourbusama Laughing bounce

Jako že nevíš co se tam stalo jo? My si tak s Ivuš klidně sedíme a najednou šílenej jekot...Tak sme se strašně rozesmály tak se tam ty fanynky rozeběhli jako aby viděli Frankieho a tak...A jak si tak hezky sedíme a smějeme se, tak se holky posmutnělé vracej, že "sakra, nic zte nezmeškali, to byli jenom BT". A já měla chuť si nafackovat, protože to byl "jenom Ben" a "jenom Aaron", kteří se ochotně fotili se všema, co je o to požádali... no ku.va(pardon) lol!
Návrat nahoru Goto down
Iva19




Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 12. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedSun Jun 17, 2007 11:55 pm

se všema? ony je tam otravovaly jen ty Polky Evil or Very Mad btw von tam byl i Aaron, kua, co zase nevím Sad lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_minipostedMon Jun 18, 2007 8:07 am

jo, četla sem na fóru myslim, že tam byl i Aaron, a že byli hrozně ochotní... silent
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Koncert v Praze Empty
PříspěvekPředmět: Re: Koncert v Praze   Koncert v Praze Icon_miniposted

Návrat nahoru Goto down
 
Koncert v Praze
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Koncert v Praze 2008

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
billytalent.wz.cz Forum :: Billy Talent :: Novinky-
Přejdi na: