billytalent.wz.cz Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
billytalent.wz.cz Forum


 
PříjemPříjem  HledatHledat  Latest imagesLatest images  RegistraceRegistrace  PřihlášeníPřihlášení  

 

 sunshine

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Benji
Admin
Benji


Poeet p?íspivku : 32
Registration date : 11. 05. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: sunshine   sunshine Icon_minipostedSat Jun 16, 2007 5:31 pm

Hehe. Už tu o nich byla zmínka. Včera sem na nich byl tady u nás, fakt pecka sme s etam upe rozjeli a pak Kay šel i mezi nás Very Happy pokoušel jsem se udelat aspon jednu fotky mno samo všecky rozmazlý ale tady je aspon jedna Very Happy
sunshine Obrzek33oa2
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedSat Jun 16, 2007 8:33 pm

Juu, no hurá bounce Laughing cherry
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedSun Jun 17, 2007 1:28 pm

haha, sunshine byli na koncertě, sem šla zrovna kolem a ten zpěvák se tam podepisoval nějaké nanynce a říká jí:no já se ti teda podepíšu, ale tady seš snad na jiným koncertě ne?? Rolling Eyes Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Iva19




Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 12. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedMon Jun 18, 2007 12:02 am

jo no, taky sem ho tam potkala ale fakt by mi nenapadlo si jít pro podpis, sem zrovna telefonovala, když se ocitl přede mnou....mno asi bych se tvářila jinak, kdyby to byl třeba......třeba.....jon Embarassed lol! lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedMon Jun 18, 2007 8:09 am

lol! lol! umím si tě živě představit (sounds like fake but it´s real muhehe)
Návrat nahoru Goto down
Iva19




Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 12. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedMon Jun 18, 2007 11:18 am

já taky: tupě bych na něj čuměla a to by bylo všechno na co bych se zmohla Rolling Eyes lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedMon Jun 18, 2007 11:27 am

hh, já bych tě dloubla pod žebro a hned by ses uvolnila lol!
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedMon Jun 18, 2007 3:48 pm

Iva19 napsal:
já taky: tupě bych na něj čuměla a to by bylo všechno na co bych se zmohla Rolling Eyes lol! lol! lol!

A pak odovídejte na otázku: If you could ask B.T one question what would it be? Já bych tedy udělala přesně totéž co ty. Embarassed Laughing
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedMon Jun 18, 2007 5:50 pm

ashdust napsal:

A pak odovídejte na otázku: If you could ask B.T one question what would it be? Já bych tedy udělala přesně totéž co ty. Embarassed Laughing

to já teda néé já mám dvě varianty toho co bych řekla...

add 1) Hey Ben, can I have your tshirt??
add 2) Hey wanna grab quick cup of coffee??

A na každou z nich bych očekávala odpověď: "sure"
Návrat nahoru Goto down
ashdust

ashdust


Poeet p?íspivku : 57
Registration date : 07. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedMon Jun 18, 2007 9:39 pm

Takže od téhle chvíle chodím po městě s papírkem , kde si taky nějaký otázky sesmolim, pro případ, že až je potkám a nebudu si moct vzpomenout... Laughing Laughing Cool
Návrat nahoru Goto down
Iva19




Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 12. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedTue Jun 19, 2007 10:32 am

já bych si mohla připravit sálodlouhou řeč, ale bez tak by to nakonec dopadlo tak, že bych jim pod nos vrazila tužku s malinkým kouskem papírku, páč bych určitě v tu chvíli nic jinýho nenašla Suspect lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedTue Jun 19, 2007 11:04 am

haha, já jsem docela řečná, takže bych si myslim pokecala:D (ach ta představa cyclops )

no, jako ifi obdiv že u sebe nosíš tužku a papírek (viz. mé dilema kterou bankovku si případně nechat na koncertě podepsat king )
Návrat nahoru Goto down
Iva19




Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 12. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedTue Jun 19, 2007 9:17 pm

njn, víš kolik mám v peněžence nezbytnejch pápírků....ty je jednou budou hodit Cool lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
K8ie

K8ie


Poeet p?íspivku : 67
Age : 37
Localisation : Bystřice pod Hostýnem
Registration date : 04. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedTue Jun 19, 2007 9:29 pm

jo, když já sebou peněženku na koncerty netahám:(
Návrat nahoru Goto down
Iva19




Poeet p?íspivku : 33
Registration date : 12. 06. 07

sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_minipostedSat Jun 23, 2007 5:45 pm

šak máš mě ne Cool lol! lol! já peněženku tahám všude a nějakej papírek na víc se určitě najde lol! lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





sunshine Empty
PříspěvekPředmět: Re: sunshine   sunshine Icon_miniposted

Návrat nahoru Goto down
 
sunshine
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
billytalent.wz.cz Forum :: OFF TOPIC :: Ostatní Kapely-
Přejdi na: